Oryginalne dodatki dla Panny Młodej

Dla każdej panny młodej suknia ślubna jest priorytetowym elementem, skrupulatnie wybieranym i wyjątkowo traktowanym. Odpowiedni dobór najpiękniejszej sukni ślubnej, zapewni każdej pannie młodej wielu wspaniałych wzruszeń, uczuć i doznań. Nie mniej ważnymi od sukni są także dodatki, są bardzo ważną częścią odpowiadającą za efekt końcowy.

Piękna panna młoda olśniewająca wyglądem, w pięknej zjawiskowej sukni może dawać wrażenie idealnie ubranej jedynie z odpowiednimi dodatkami. Priorytetowym, najważniejszym z dodatków są buty. Jeśli już wiemy jaki fason będzie miała nasza wymarzona suknia i z jakiej tkaniny będzie wykonana, możemy przejść do wybierania butów. Przede wszystkim buty muszą być wygodne  (w końcu panna młoda będzie całą noc w wirze tańca, musi czuć się komfortowo). Dodatkowo wielu z profesjonalnych doradców salonów ślubnych, pyta o wysokość obcasów butów ślubnych, gdyż pod ten wymiar jest planowana długość sukni. Ponadto buty muszą oczywiście pasować wyglądem do całości, jeśli suknia ma elementy koronkowe – buty także mogą być z koronki. Natomiast jeśli suknia jest raczej gładka, skromna z delikatnymi aplikacjami, wówczas idealne będą buty gładkie, bez koronek, ozdobnych kamieni itp.

Ważne jest abyśmy wiedziały w jakiej długości obcasa czujemy się najswobodniej. Często salony oferują piękne buty ślubne, jednak na wysokich obcasach nawet do 10cm. Jeśli na co dzień nie używamy wysokich butów, nie wybierajmy takich na nasz ślub i wesele. Ta noc ma być dla każdej panny młodej wyjątkowym przeżyciem, pełnym wzruszeń i wspaniałych uczuć. Niezbyt miłe byłoby skupianie się wyłącznie na bolących stopach, obtartych piętach i marzeniu aby już w końcu móc zdjąć ten obcas. Dlatego rozchodźmy buty ślubne przed tym wyczekiwanym dniem, zabierajmy je na każdą przymiarkę sukni, a wtedy na pewno wszystko dobrze się ułoży.

Dobre salony sukien ślubnych oferują wszystkie dodatki. Jest to niezmiernie wygodne, możemy od razu w trakcie przymiarki sukni, dobrać wszystkie niezbędne dodatki: welon, rękawiczki, biżuterię, bolerko a nawet ozdoby do włosów. W ten sposób mamy zaoszczędzony czas, i idealnie pasujące do siebie wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Kupując dodatki każde w innym miejscu, mamy ryzyko, że nie do końca wszystkie będą z sobą dobrze wyglądać. Najważniejszym jest, aby panna młoda wyglądała magicznie i aby suknia oraz wszystkie dodatki ją zdobiły a nie przebierały.