Najlepszy krój sukni a figura

Każda panna młoda poszukując inspiracji do własnego wyglądu ślubnego i do wyboru swojej wymarzonej sukni ślubnej, w pierwszej chwili czyta i zapoznaje się z obecnie panującą modą i trendami. Owszem obowiązujące trendy są ważne i zmieniają się z każdym nowym sezonem, jednak jedno pozostaje zawsze nie zmienne. Trzeba pamiętać, aby nasza wymarzona suknia ślubna podkreślała wszelkie atuty a ukrywała niedoskonałości figury.

Same przeglądając się w sukni, która idealnie podkreśla naszą urodę i figurę, stwierdzimy, że TAK! To właśnie ta jedna, jedyna wymarzona, gdyż będziemy czuły się w niej fantastycznie ze względu na idealnie dopasowany do naszej figury fason – nic dodać nic ująć! Naprawdę nie będzie trzeba nas przekonywać i pokazywać dodatkowo najdrobniejszych walorów danej sukni.

Istnieje jeden uniwersalny model sukni ślubnej, który pięknie leży na każdej pannie młodej i dopasowuje się do każdej figury. Jest to suknia dopasowana u góry i w talii, a rozszerzana od pasa w dół. Suknia w tym fasonie jest idealna dla Pań, które nie posiadają zarysowanej linii bioder, wówczas suknia taka powoduje, że panna młoda o takiej figurze wygląda pięknie i okazale, suknia taka nadaje piękny kształt całej posturze. Również panie, które mają większe biodra i pełniejsze uda, będą ślicznie wyglądały w tym fasonie gdyż, ukryje on te miejsca, których ma się „ za dużo ciałka”, a dodatkowo optycznie wyszczupli całą figurę.

Fasonów sukien ślubnych  jest mnóstwo, obecnie moda ślubna staje się bardziej odważna, ekstrawagancka, wchodzi coraz częściej w połączenia bieli z kolorowymi tkaninami. Modne są także suknie w mniej tradycyjnych kolorach, jednak ten trend w naszym kraju póki co jeszcze nie jest tak popularny i wybierany. Polki nadal wolą tradycyjny styl– suknie białą lub „ecri”, bez kolorowych dodatków, z pięknym welonem itd. Ważną zasadą przy doborze sukni ślubnej jest zawsze to, aby to suknia zdobiła pannę młodą a nie odwrotnie, dodatkowo suknia ma olśnić piękną pannę młodą, a nie zrobić z niej przebierankę.

Musimy pamiętać, że dodatki odgrywają bardzo ważną rolę w całości, nie mogą być bardzo krzykliwe i rzucające się w oczy. Najpiękniej wyglądają delikatne, stylowe dodatki, które dają efekt „muśnięcia panny młodej elegancją i delikatnością”.