Pomysły na stylizację ślubną

Jak wiadomo dodatki do sukni ślubnej są bardzo ważnym elementem, dopełniającym całość. Warto także zainteresować się ozdobami, wymyślić i wymarzyć sobie jakieś ciekawe ozdoby na głowę , na suknię itp.

Nie wątpliwie ozdobą spotykaną, aczkolwiek nie koniecznie popularną w naszym kraju są kapelusze. Zaliczyć je trzeba bardziej do ozdoby niż do dodatku ślubnego, gdyż zostanie z czasem zdjęty z głowy. Kapelusze wracają do mody, to wspaniała ozdoba dodająca elegancji i klasy każdej pannie młodej, może być gładki lub posiadać wzór. Profesjonalne firmy zajmujące się produkcją kapeluszy ślubnych, oferują kapelusze na zamówienie, więc każda panna młoda może wymarzyć sobie konkretny kapelusz z konkretnym wzorem i na pewno będzie go nosić w najważniejszym dniu w swoim życiu.

Inną wspaniałą ozdobą ślubną są kwiaty. To, że kwiaty wplecione we włosy są bardzo modne już wiemy, wyglądają niezwykle lekko i subtelnie, ale także kwiaty dodane do sukni ślubnej są magicznym pomysłem. Jeden duży kwiat można podpiąć do dołu sukni ale także można drobne rozmieścić na całości.

Wspaniałą ozdobą ślubną są także brylanciki, zawsze olśniewają pannę młodą, mogą być umieszczone w welonie lub na sukni. Zjawiskowo prezentują się w gorsecie, połyskujący gustownie gorset w blasku lamp czy świec, zawsze wygląda wyjątkowo.

Obecnie bardzo modne są kolory wstawiane do tradycyjnych sukni ślubnych. Jeśli decydujemy się na taką odważną ekstrawagancję, możemy wybierać w pięknych ozdobnych kolorowych wstążkach. Dołożone do sukni podpięte pod biustem, lub w pasie dodadzą z pewnością miłego akcentu, biały jednostajny kolor złamany innym kolorem, może ożywić pannę młodą i wbrew obawom może okazać się bardzo atrakcyjnym i oryginalnym rozwiązaniem.

Jeśli boimy się takiej nowoczesności, możemy wybrać wstążki w jasnych kolorach, bardzo modnym w trendach ślubnych jest obecnie np. kolor jasnego pudrowego różu, czy ecri. Wówczas nie będzie taka ozdoba rzucała się w oczy, a będzie interesującym rozwiązaniem i zachwyci każdego z gości weselnych.

Ozdób jest wiele tak jak wiele jest pomysłów i marzeń. Jedynie wybór należy do nas samych… A każda z nas chce aby w tym jedynym niepowtarzalnym dniu, wszystko było piękne i wyjątkowe, zatem nie bójmy się pomysłowości i marzeń.