Najnowsze modele sukien ślubnych

Jest wiele fasonów i stylów sukien ślubnych. Dopiero kiedy przychodzi czas, że same stajemy przed wyborem tej jednej, jedynej, naszej, wymarzonej sukni, dziwimy się jak wiele jest fasonów oraz jak bardzo zmieniają się trendy ślubne.

Na pewno tym stylem sukni, który jest ponadczasowy i zawsze wygląda zjawiskowo jest typ princess. Każda kobieta wygląda w tym fasonie wspaniale, gdyż dopasowana góra i rozkloszowany odcinany w pasie dół, kryje wszelkie mankamenty figury, optycznie wysmukla figurę i dodaje elegancji.

Innym dość popularnym stylem jest styl syrena. Tego typu suknia będzie idealnym rozwiązaniem dla smukłych, szczupłych pań. Wyraźne kształty bioder, talii i biustu, będą pięknie eksponowane w tego typu sukni. Jedne kobiety mają idealny biust inne ubolewają, że w takiej sukni ich mały biust nie będzie prezentował się ciekawie. Obecnie jest rozwiązanie do tego dylematu, można użyć wkładek powiększających push-up i nie trzeba rezygnować wtedy z wymarzonej sukni.

Suknia w wytwornym stylu, odcinana pod biustem i rozszerzana do dołu, jest także dość często poszukiwanym stylem. Nazywana jest stylem empire, jest połączona z rękawkami lub ramiączkami, idealnie wygląda na paniach w mniejszych rozmiarach, większe kobietki mogą zostać optycznie powiększone w tym typie sukni – a tego chyba żadna z nas nie chce.

Obecnie pojawia się wiele odważnych trendów ślubnych, odchodzi się od tradycyjnych sukni i takim ekstrawaganckim typem, są suknie typu bombka. Jest to bardzo modny obecnie typ zarówno w modzie ślubnej jak i codziennej. Suknie ślubne typu bombka, są naprawdę przeróżne i mogą także idealnie zakrywać mankamenty figury. Jest to typ idealny dla filigranowych pań, o długich szczupłych nogach. Jeśli jednak panie z mankamentami bioder i pośladków chciałyby taki właśnie typ sukni, jest też idealne dla nich rozwiązanie, wówczas suknia taka jest drapowana dołem i zakrywa to co powinna a odkrywa same atuty.

Najczęściej widzianym typem sukni ślubnej jest między innymi typ gorsetu ze skrojoną spódnicą. Ten typ jest także typem uniwersalnym dla każdej sylwetki, dodaje elegancji i smukłego efektu klepsydry.

Innym modelem podkreślającym bardzo talię jest typ balerina. Może być w całości lub także oddzielnie gorset ze spódnicą. Suknia ta nadaje się wyłącznie dla szczupłych drobniutkich pań, bez zarysowanej linii talii i przede wszystkim z wąskimi ramionami. Daje efekt „ księżniczki” dół jest mocno rozkloszowany, i szczupłe panie z pewnością w tym typie sukni będą prezentować się zjawiskowo.

Z tradycyjnych typów sukni znajdziemy w ofercie także, typ sukni o linii „A”. Co to znaczy? Jest to suknia mniej rozkloszowana, także może być w całości lub w wersji – gorset i spódnica. Całość kojarzy się z literą „A” fasonem, stąd taka nazwa. Góra sukni jest dopasowana, od pasa rozszerzana lub są wersje rozszerzane od bioder. Ten typ sukni także nadaje się do każdego typu figury. Suknia taka nie jest aż tak mocno „balową” jest lekko rozkloszowana jednak mniej krzykliwą.

Jeśli ktoś lubi odchodzić od tradycyjnego stylu, i tutaj jest szeroka oferta. Suknie ekstrawaganckie, podkreślają indywidualność, pomysłowość i charakter. Mogą to być suknie w innych kolorach, wymyślnych fasonach, suknia w stylu koszulowym z krawatem jest jednym z pomysłów nietuzinkowej panny młodej. Z pewnością taka panna młoda zostanie zapamiętana na długie lata. Połączenia ciekawych pomysłów, kolorów i tkanin mogą dać bardzo efektowny widok.