Jaka bielizna pod suknię ślubną?

Bielizna jest równie ważna jak inne dodatki ślubne, jeśli nie ważniejsza. Bielizną możemy wymodelować ciało, nadać kształt piersiom, to, że jej nie widać nie znaczy że może być jakakolwiek. Zasada przy wyborze bielizny jest podobna jak przy wyborze np. butów. Bielizna musi być przede wszystkim wygodna, nie możemy spędzić jedynej tak niepowtarzalnej nocy na ciągłym poprawianiu bielizny, czy myśleniu kiedy ta noc się skończy bo uwiera nas bielizna, uciskają buty itd.

Fason biustonosza musi być dobierany do dekoltu jaki ma suknia. I tak np. do gorsetu bez ramiączek możemy założyć bardotkę bez ramiączek. Jeśli suknia odkrywa plecy, musimy zakupić stanik z zapięciem na brzuchu. Coraz częściej spotyka się, że panny młode, które mają troszkę więcej ciałka, a niedoskonałości ich figury spędzają im sen z powiek, decydują się na zakup bielizny modelującej. Oczywiście bielizna taka nie jest zbyt elegancka czy seksowna, ale jeśli tylko spowoduje, że panna młoda rozbłyśnie szczęściem i pewnością siebie z posiadania optycznie szczuplejszej figury – to warto!

Warto wybrać jakość przy zakupie bielizny ślubnej. Z założenia ślub przeżywa się raz w życiu, dlaczego więc nie rozpieścić się w sposób całkowity. Dajmy sobie w takim dniu pełnię luksusu, wygody i zadowolenia. Pamiętajmy, że najpierw musimy kupić suknię dopiero potem bieliznę nigdy na odwrót! W końcu nie potrzebne nam dodatkowe wydatki.

Nie zapominajmy o rajstopach i pończochach. Musimy się zaopatrzyć w co najmniej dwa komplety. Z reguły wybieramy pończochy pod kolor sukni, obecnie na rynku jest bardzo szeroka gama kolorystyczna w wyrobach pończoszniczych, nie musimy się obawiać, że nie znajdziemy pończoch w kolorze ecru czy bladego różu. Bez problemu znajdziemy je w każdej chwili. Stojąc przed wyborem rajstopy czy pończochy, zdecydowanie wybierzmy pończochy, są wygodniejsze zwłaszcza w chwili konieczności skorzystania z toalety. Pończochy mogą być przypinane do specjalnego pasa, lub samonośne na silikonowych paskach. Oczywiście wcześniej wypróbujmy je na sobie jak się w nich czujemy i czy nie spadają. Zawsze przy wyborze dodatków ślubnych, bielizny oraz samej sukni, kierujmy się trzema podstawowymi i niezmiennymi zasadami: wygodą, kolorem i elegancją. Wtedy nie ma innej możliwości jak tylko taka, że wszystko się uda a my będziemy najszczęśliwszymi kobietami pod słońcem.